Gram troche na gitarze jestem chetny do wspolpracy z innymi poczatkujacymi muzykami Pawel 30 lat. Wszystkich chetnych zapraszam do spedzenia wolnego czasu!!
00
~b.
46.186.82.*
(15 lat temu) 11 czerwca 2011 o 07:53
Szukam osoby do duetu gitarowego, ze znajomościa nut, repertuar: muzyka klasyczna, standardy jazzowe, blues, własne kompozycje, umiejętność śpiewu mile widziana.
Witam
Też trochę gram na gitarze. Nie jestem profesjonalnym muzykiem ale jeśli chodzi o granie jako hobby i sposób spędzenia czasu to chętnie się przyłączę.
Jeśli jesteś zainteresowany to mój numer gg 987 48 68