Widok

Gitarzysta 40+ szuka ludzi do wspólnego pogrania...

Witam, tak sobie pomyślałem że skoro ludzie w naszym wieku chodzą w wolnych chwilach na siłownie, grają w piłkę to może znajdzie się parę fajnych osób aby wspólnie pomuzykować... Just for fun & pleasure. Bez napinki, wyścigów i planów typu Mam Talent czy Taniec z pi....mi. Klimaty mocno rockowe z przełomu lat '90. Wszystko do ugadania, byle była frajda...
Parę słów o sobie,- wiek jak powyżej, własny sprzęt na profesjonalnym poziomie, mobilność, skromne doświadczenie sceniczne ... Byłoby miło spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach z 3miasta lub okolic. Sporadycznie bywam na gg 9768442, chętnych proszę o maila na likwidator.piecki@wp.pl
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj ciezko, ciezko, ja szukam ludzi sklonnych pomuzykowac od roku i......nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już mamy 3 osoby, wokal, gitara, i.. czym się muzycznie zajmuje kolega MarS ? również gitarzysta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Szukam systemu CRM (13 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Białe tango (240 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

do góry