Widok
Głośniki - Morel
Witam,
chciałbym wyrazic swoja opinie na temat salonu Arat.
Przyjechałem Seatem Ibizą rocznik 2009 w celu wymiany głośników z przodu. Rozmawiałem z p. Andrzejem i polecił mi kilka głośników oraz dał mi możliwość ich odsłuchu. Wybrałem dzięki namowom tego pana ostatecznie niezbyt tanie głośniki firmy Morel. Troche z ręką na sercu czekałem na montaż. Nie spodziewałem się, że mozna osiagnac taka jakosc dzwieku u mnie w aucie. To była dobra inwestycja. Dziekuje za fachowa pomoc i instalacje.
chciałbym wyrazic swoja opinie na temat salonu Arat.
Przyjechałem Seatem Ibizą rocznik 2009 w celu wymiany głośników z przodu. Rozmawiałem z p. Andrzejem i polecił mi kilka głośników oraz dał mi możliwość ich odsłuchu. Wybrałem dzięki namowom tego pana ostatecznie niezbyt tanie głośniki firmy Morel. Troche z ręką na sercu czekałem na montaż. Nie spodziewałem się, że mozna osiagnac taka jakosc dzwieku u mnie w aucie. To była dobra inwestycja. Dziekuje za fachowa pomoc i instalacje.
Moja ocena
ARAT
kategoria: Audio, alarmy i zabezpieczenia
obsługa: 6
asortyment: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6