Witam,
chciałbym wyrazic swoja opinie na temat salonu Arat.
Przyjechałem Seatem Ibizą rocznik 2009 w celu wymiany głośników z przodu. Rozmawiałem z p. Andrzejem i polecił mi kilka głośników oraz dał mi możliwość ich odsłuchu. Wybrałem dzięki namowom tego pana ostatecznie niezbyt tanie głośniki firmy Morel. Troche z ręką na sercu czekałem na montaż. Nie spodziewałem się, że mozna osiagnac taka jakosc dzwieku u mnie w aucie. To była dobra inwestycja. Dziekuje za fachowa pomoc i instalacje.