Widok

Godni polecenia

Zanim trafiłem do Studio Net odwiedziłem naprawdę wiele punktów w całym trójmieście. W jednym z nich miałem nawet opłacony projekt. Nikt jednak nie miał tak ciekawej i godnej polecenia oferty jak Strudio Net. Studio to ma godnych zaufania i w pełni zaangażowanych pracowników, bogaty wybór asortymentu i najniższe wśród konkurencji ceny (czasami wielokrotnie niższe). Polecałem ich już kilku znajomym. Wszyscy z nich byli bardzo zadowoleni. Meble wykonane są estetycznie i dokładnie z zastosowaniem bardzo dobrych materiałów. W Studiu można liczyć na fachowe porady na temat projektu i wykonania oraz odpowiedniego doboru sprzętu. Zakup sprzętu powierzyłem Studiu i nie żałuję tej decyzji. Dobór okazał się idealny (oczywiście miałem wcześniej wgląd w zamówienie) a ceny naprawdę korzystne. Projekt kuchni, który otrzymałem, był naprawdę realistyczny i bardzo czytelny. W projekcie znalazło się wszystko co zaplanowaliśmy razem z małżonką, odpowiednio rozrysowane i dopasowane. Sam montaż odbył się w z góry określonym terminie. Ekipa montażowa w pełni profesjonalna dbająca o szczegóły i bardzo szybka. Wszystkim gorąco polecam skorzystanie z usług Studio Net. Ja na pewno kiedyś jeszcze tam wrócę.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
taaaaaaaaaa bardzo ciekawe jakie szczegółowe opisy.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry