GOOD-RENT

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, al. Jana Pawła II 3B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo dobra wypożyczalnia aut wątek zamknięty Polecam tą wypożyczalnię, zawsze miła i profesjonalna obsługa, a auta zawsze...
~Olga
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Polecam wątek zamknięty korzystne ceny, zawsze zadbane auta, czyste oraz zawsze na czas. Firma godna...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Opinia wątek zamknięty Super wypożyczalnia. Przede wszystkim SOLIDNIE!!! UCZCIWIE. Bez kaucji. Cena...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Nazwa mówi sama za siebie. Polecam
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Dobra wypożyczalnia wątek zamknięty Polecam , bardzo dobra wypożyczania i bardzo dobra obsługa. Polecam wszystkim .
~gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Good-rent OK wątek zamknięty Polecam wsystkim, perfekcyjna obsluga i dobre samochody.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

POLECAM sa OK wątek zamknięty Dobra obsługa ,auta czyste i niezawodne. Polecam wszystkim tą wypożyczalnie.
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

perfekcyjna obsługa wątek zamknięty Superrrrrrr wypożyczalnia! Polecam!
~janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Najlepsza wypożyczalnia wątek zamknięty Super obsługa, właściciele bardzo mili, auto przywiozą i odbiorą. Bardzo...
~Lidia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty super wypozyczalnia,auto na czas,czyste,pachnace,minimum formalności,goraco...
~marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

stare auta wątek zamknięty Jak można wypożyczać takie samochody ? to co dostałem nie powinno poruszać...
~vision
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

super wątek zamknięty wypozyczalnia godna polecenia,samochody zatankowane,czyste,miła...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

BRAWO wątek zamknięty Zainteresowalem sie ta firma z racji dostepnosci Smarta w ofercie. Ale jednak...
~CHACUK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 grudnia 2012

Solidna firma wątek zamknięty Kilkakrotnie już korzystałem z usług firmy Good-rent i zawsze auto było...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

polecam wątek zamknięty Witam pożyczyłem auto na 4 doby jestem bardzo zadowolony,mila obsługa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

xyz - opinia wątek zamknięty miła obsługa dziewczyn które prowadzą samochody podstawiane na czas czyste...
~xyz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

przesympatyczna współpraca wątek zamknięty Polecam tą Firmę bez cienia wątpliwości:) przesympatyczna współpraca. Żadnych...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam
~Maciek86
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

NAZWA MOWI SAMA ZA SIEBIE wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USLUGI.SAMOCHOD BYL OK WSZYSTKO NA CZAS ZADNYCH...
~ANDRZEJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

bezproblemowo wątek zamknięty Wypożyczalnia na wysokim poziomie,przystępne ceny,bezproblemowa i szybka...
~clown
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

27

wątków

do góry