Witam. Jestem pacjentką w tej przychodni od 3 miesięcy i z całą pewnością mogę ją polecić osobą które poszukują pomocy, specjalistów z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem którzy zawsze wykazują elastyczność w podejściu, uprzejmość i szacunek dla pacjenta.  Poza niekwestionowanym profesjonalizmem, wyróżnia ją również sposób komunikacji z pacjentami, którego mógłby pozazdrościć  nie jeden gabinet terapeuty, psychologa itp. Jeszcze 3 miesiące temu Ja poszukiwałam takiej pomocy w innej przychodni. Trwająca dwa tygodnie rehabilitacja nie dała wiele a we mnie narastało przeświadczenie że tracę czas i że zajmujący się mną rehabilitanci nie robią tego co powinni oraz że poświęcają mi nie dość czasu i uwagi (w ramach opłaconego czasu trwania zabiegów). Nie byłam również w rzetelny sposób, na bieżąco informowana o stanie mojego zdrowia i planowanych zabiegach.Po zgłoszeniu się do Przychodni Morskiej otrzymałam pełną informację na temat moich dolegliwości, ewentualnej przyczyny bólu, możliwych sposobach dalszego leczenia i rehabilitacji,ale co najważniejsze prowadzona przez Pana Macieja rehabilitacja przynosi oczekiwane przeze mnie efekty :-)Dziękuję.