Widok

Gorąco nie polecam

jeśli chodzi o modelowanie fryzury na specjalne okazje to jestem na NIE ogólnie brak pomysłu na efektowną fryzurę czyli kreatywność zerowa choć fryzjerka była raczej młoda to bez weny twórczej, jakość mierna, a pośpiech w wykonywaniu usługi nie uzasadniony
atmosfera biesiadowania a nie pracy króluje wśród personelu
Moja ocena
Abacosun kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuję wizytę u Pani Joaany. Zmieni Pani zdanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja nie polecam p.Joanny jest zarozumiała i ma wysokie mniemanie o sobie. Byłam u niej z polecenia niestety jestem z fryzury bardzo niezadowolona a strzyżenie ekspresowe bo zamną była jej koleżanka (taka lansiera) i szybko chciała się mnie pozbyc.
Do tego, salonem powinien zając się sanepid byłam tam również na zabiegach a po salonie biegała pies.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam p Asię , no i fajna atmosfera to akurat dla mnie wielki PLUS ,nie lubię panienek z recepcji które maja zadarty nos ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja polecam p.Magde taka w ciemnych wlosach , mila i sypatyczna fajnie czesze i bylam bardzo zadowolona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA polecam pana Adama - super,kolor mam przepiękny.
Pozdrawiam cały salon i bardzo miłe panie z recepcji psa nie zauważyłam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo siedzi w recepcji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja żona regularnie chodzi do Abacosun i jest bardzo zadowolona. Świetna i profesjonalna obsługa, kosmetyczki i fryzjerki na wysokim poziomie.
Atmosfera może dość luźna ale przecież to salon dla pań, gdzie słowo mówione jest czymś niezwykle ważnym:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry