Widok

Gorąco polecam Pana Włodzimierza Maćko !!

W ciągu moich starań o prawo jazdy miałem trzech instruktorów. Po przyjściu do Pana Włodzimierza od razu poczułem różnicę o co najmniej kilka klas (oczywiście in plus). Po dość dużej ilości nieudanych prób i półtorarocznej przerwie, dopiero dzięki 30 godzinom wyjeżdżonym u Pana Włodzimierza zdałem egzamin na wymarzone prawo jazdy :) Jest to instruktor szalenie sympatyczny, z ogromnym poczuciem humoru, anielską cierpliwością, wysoką kulturą osobistą i przede wszystkim w każdym calu profesjonalny :) Każdemu kto ma problemy ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy, a także każdemu kto jeszcze nie miał tej (nie)przyjemności, gorąco polecam Pana Włodzimierza. U tych pierwszych będzie to gwarancją końca problemów, a dla tych drugich po prostu ich braku. Tak więc reasumując, Pan Włodzimierz jest według mnie najlepszym instruktorem i nie macie się absolutnie czego obawiać :) Panie Włodzimierzu, jeszcze raz dziękuję:)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam z całego serca Pana Włodzimierza jest to najlepszy instruktor pod słońcem, Ja wszyscy moi znajomi, którzy po mnie potrzebowali nauki są tego samego zdania. Mój syn ,jego dziewczyna również ukończyli kurs pomyślnie i zadowoleni i następny syn właśnie się wybiera na kurs, nie wyobrażamy sobie, żeby uczyć się u kogo innego jak u Pana Włodzimierza Gorąco Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry