Widok

Gorąco polecam każdy rodzaj zajęć prowadzonych przez Argonaut

Nie wiem skąd się biorą na forum kąśliwe opinie . Tym co je napisali radzę , aby sobie poszukali innego basenu .Będzie to z pożytkiem dla wszystkich , którzy korzystają z zajęć w Argonaucie .
Chodzę z całą rodziną na różne zajęcia od roku .Państwo Dobroczek są w moim przekonaniu bardzo miłymi i uczciwymi ludźmi. Dzieciaki są zachwycone sposobem prowadzenia zajęć i nie mogą się doczekać kolejnych . Młodszy syn (7lat ) w ciągu roku nauczył się świetnie pływać , a starszy (10 lat) zrobił rewelacyjne postępy ( wcześniej już pływał ). Obaj zdobyli kilka złotych medali na majowych zawodach pływackich dla amatorów ,,Poszukiwanie młodych talentów ,,. Ja w zeszłym roku skończyłem podstawowy kurs nurkowania - bardzo miło go wspominam i bedę uczestniczył w kolejnych .W mojej ocenie Pan Tomek lubi i potrafi uczyć ludzi nurkowania .
Żona po roku nie wyobraża sobie tygodnia bez zajęć aqua areobic'u prowadzonych przez Panią Ivetę .
Jeszcze raz polecam Argonaut - nikt nie będzie żałował zostawionych tam pieniędzy .
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
klimat: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 22
Indywidualne podejście do każdego człowieka, bardzo życzliwa atmosfera , nauka pływania i potem doskonalenie bez presji , wielkie zaangażowanie trenerów. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 23
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 16
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry