Widok

Gorąco polecam !!!

Fabryka Wnętrz Temat dostępny też na forum:
Lucyna zaprojektowała nasze pierwsze mieszkanie. Wysłuchała czego oczekujemy i zaprojektowała wnętrze. Przedstawiła kilka opcji, nad którymi razem pracowaliśmy. Z łatwością pogodziła nasze gusta. Rzeczy, które oferowała nam do kupienia, znajdowała najpierw w sklepach i oglądała. Zaoszczędziło nam to dużo czasu, nerwów i pieniędzy. Dostosowała wszystko do naszych potrzeb. Lucyna dbała również o nadzór nad fachowcami, dzięki temu uniknęliśmy niedociągnięć i nieporozumień. Pomogła nam w doborze wszystkich elementów mieszkania, począwszy od kafli i armatury łazienkowej a na firankach i dodatkach skończywszy. Dzięki jej kreatywności, dyspozycyjności i profesjonalizmowi wszystko poszło bardzo sprawnie. Spełniła nasze oczekiwania w 100%. Gorąco polecamy :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam !!!

Lucyna zaprojektowała również nasze mieszkanie. Wszystkie projekty, rysunki oraz materiały pomocnicze były przygotowane bardzo profesjonalnie. Przedstawiła kilka wersji aranżacji, nad którymi wspólnie pracowaliśmy. Ważne było to, że słuchała naszych opinii, dzięki czemu spełniła nasze oczekiwania w 100%. Gorąco polecam. Jakość na wysokim poziomie za rozsądną cenę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry