Widok
Gorąco polecam !!!
Lucyna zaprojektowała nasze pierwsze mieszkanie. Wysłuchała czego oczekujemy i zaprojektowała wnętrze. Przedstawiła kilka opcji, nad którymi razem pracowaliśmy. Z łatwością pogodziła nasze gusta. Rzeczy, które oferowała nam do kupienia, znajdowała najpierw w sklepach i oglądała. Zaoszczędziło nam to dużo czasu, nerwów i pieniędzy. Dostosowała wszystko do naszych potrzeb. Lucyna dbała również o nadzór nad fachowcami, dzięki temu uniknęliśmy niedociągnięć i nieporozumień. Pomogła nam w doborze wszystkich elementów mieszkania, począwszy od kafli i armatury łazienkowej a na firankach i dodatkach skończywszy. Dzięki jej kreatywności, dyspozycyjności i profesjonalizmowi wszystko poszło bardzo sprawnie. Spełniła nasze oczekiwania w 100%. Gorąco polecamy :)
Moja ocena
LUCYNA STANEK FABRYKA WNĘTRZ
kategoria: Aranżacja wnętrz
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6