Pierwsze spotkanie rozwiały moje wątpliwości, a kolejne już tylko upewniały mnie , iż dokonałem bardzo dobrego wyboru, a moje mieszkanie dostało się pod opiekę eksperta . Od początku mój podziw wzbudziło pełne profesjonalizmu, szczegółowości podejście do zleconego zadania. Podczas spotkania na miejscu projektu otrzymałem dokładny harmonogram wykonywania prac projektowych, który został potem terminowo dotrzymany. Pani Katarzyna przez cały czas wspólnie z klientem wypracowuje końcowy efekt projektu – proponuje nowoczesne rozwiązania, z dużą intuicją oraz wyczuciem respektuje uwagi klienta. Szacunek budzi jej ogromna wiedza dotyczą rynku usług, pełnej gamy wszelkich produktów, materiałów itp. związanych z tematem wystroju wnętrz. Pozostaje niemalże tylko wybrać się do sklepu, zadzwonić, itp. W dzisiejszym tempie życia – stanowi to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu. Klient Biura 360 w ciężkich chwilach samej realizacji – kiedy pojawiają się ostatnie często zaskakujące i wymagające prawie natychmiastowych decyzji dylematy – nie jest pozostawiony samemu sobie . Podsumowując współpraca z Biurem Projektowym 360 – według mnie jest ze wszech