Studio 360

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, Janka Kupały 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Terminowość, profesjonalizm, zachwycające projekty wątek zamknięty O Studiu 360 i o P. Kasi dowiedziałam się tzw. pocztą pantoflową szukając...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Aranżacja wnętrz wątek zamknięty Ze studiem 360 współpracuję już od kilku lat. Właścicielka, pani Katarzyna...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam panią projektant Katarzynę wątek zamknięty Polecam panią projektant Kasię- jest bardzo słowna, zawsze w terminie...
~Ewa Mączka z Pucka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Profesjonalizm, kreatywność i dyscyplina wątek zamknięty Pani mgr inż. arch. Katarzyna Zborowska zrealizowała dla mnie kilka projektów...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Bardzo dobra firma. Sprawna obsługa, przystępne ceny, b. dobry kontakt....
~małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

opinia Studio 360 wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam Studio 360! Miałam okazję i przyjemność...
~iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Pani Katarzyna wykonała projekt naszego mieszkania, dokładnie z naszymi...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Pierwsze spotkanie rozwiały moje wątpliwości, a kolejne już tylko upewniały...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2012

Architekt wnętrz doskonały! wątek zamknięty Pani mgr inż. arch. Katarzyna Zborowska jest architektem wnętrz doskonałym....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty Pomoc Pani Katarzyny Zborowskiej była nieoceniona, pozwoliła na...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

jeśli aranżacja mieszkania, to tylko z panią Kasią! ;) wątek zamknięty Na Panią Kasię trafiłam na stronie trojmiasto.pl i jak tylko obejrzałam z...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jeśli miałbym wskazać książkę-poradnik, która możliwie najlepiej podpowie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

ego właśnie potrzebowałem wątek zamknięty Długo z żoną myśleliśmy o remoncie i aranżacji mieszkania, ale nie mieliśmy...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry