Widok
Gorąco polecam !!!!!!!
Korzystam z usług manicure i pedicure i dzięki temu,ze Pani kosmetyczka używa sterylnych narzędzi, zamkniętych w takich specjalnych pakietach jak u dentysty mam pewność,ze cążki są czyste i się nie zarażę żadną żółtaczką czy HIV.Gorąco polecam.Lepiej nie ryzykować w salonach gdzie tylko spryskują cążki.Pozdrawiam
Moja ocena
Beauty Atelier
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6