Korzystam z usług manicure i pedicure i dzięki temu,ze Pani kosmetyczka używa sterylnych narzędzi, zamkniętych w takich specjalnych pakietach jak u dentysty mam pewność,ze cążki są czyste i się nie zarażę żadną żółtaczką czy HIV.Gorąco polecam.Lepiej nie ryzykować w salonach gdzie tylko spryskują cążki.Pozdrawiam