Widok
Gorąco polecam !
Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, a zawdzięczam to tej oto szkole! Jeżeli chcesz zdać egzamin ( Ja zdałem za 3 podejściem) i przy okazji nie wydać majątku na kurs to jest to szkoła dla Ciebie. Miałem przyjemność jeździć z dwoma instruktorami. Na początku z Panem Sławkiem. Jazda z Panem Sławkiem była ciekawym doświadczeniem. Cenne wskazówki były bardzo pomocne. Ostatnie godziny przed egzaminem spędziłem w towarzystwie Pana Rafała, który to jest rewelacyjnym instruktorem! Rady Pana Rafała zdecydowały o moim dzisiejszym sukcesie. Tak więc polecam nauki u obu instruktorów. Ogólnie szkoła 10/10 :)
Moja ocena
ELKA-PLUS
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: -
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6