Obsługa AutoKlimatu jest kulturalna, rzeczowa, fachowa i frontem do klienta. Po diagnostyce zostałem dokładnie poinformowany, co się zepsuło, ile będzie kosztować naprawa i nie było żadnych niemiłych zaskoczeń przy odbiorze samochodu. Dodatkowo, bez dopytywania się o pokazanie wymienionych części, został mi pokazany uszkodzony skraplacz i wyjaśniono mi dokładnie na czym usterka polegała. Następnego dnia (piątek popołudniu tuż przed zamknięciem zakładu), gdy okazało się, że odpływ klimatyzacji jest zatkany i woda skrapla się do wnętrza kabiny, Panowie z uśmiechem na twarzach, w miłej atmosferze i bez dodatkowej opłaty załatwili problem, mimo, że kończyli naprawę już po godzinach pracy.
Długo szukałem miejsca do naprawy klimatyzacji w moim samochodzie i muszę powiedzieć, że z dużymi obawami decydowałem się na to miejsce, pomimo bardzo dobrych komentarzy na trojmiasto.pl, ale na prawdę warto. Na pewno będę tam wracał i polecał Auto-Klimat znajomym.
Zespołowi Auto-Klimatu dziękuję, klima chodzi jak trzeba i nie mam żadnych problemów od lipca.