Auto-Klimat

Klimatyzacja

Gdynia, Tatrzańska 8A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
a więc tak wątek zamknięty Obsługa sympatyczna, usługa wykonana fachowo rzeczowi ludzie widać że wiedzą...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Najlepszy warsztat od naprawy klimatyzacji! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do problemu szybka diagnoza już wszystkim znajomym...
~Emilia Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Polecam ten serwis! wątek zamknięty Miła obsługa, pracownicy mają poczucie humoru, praca wykonana z należytą...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Typowy problem z warsztatami, czyli usterka nie naprawiona, ale kasa wzięta wątek zamknięty Nie działała mi klimatyzacja, umówiłem się więc w firmie Auto-Klimat celem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Serwis profesjonalny, ale nieudolny wątek zamknięty Odstawiłem auto z nieszczelną klimatyzacją. Po zlokalizowaniu wycieku, został...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

sprawnie i konkretnie wątek zamknięty Mialem do pospawania przewod wysokiego cisnienia w Fordzie Focusie. Jestem...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

najlepszy serwis klimatyzacji wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim którzy mają problem z klimatyzacją w aucie. Bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Tak trzymać. wątek zamknięty Warsztat na pierwszy rzut oka nie wygląda szczególnie profesjonalnie, ale nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Obsługa: Fachowa obsługa, Panowie wiedzieli od razu co i jak trafili z...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Klima wątek zamknięty Przyjechalem specjalnie z zagranicy zrobic klima w Aucie bo byla zepsuta ....
~Roman Thomas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Naprawa napedu kompresora wątek zamknięty Wykonana szybko i fachowo.Na wymieniona czesc udzielono rocznej gwarancji.
~Seamen40
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Rzetelna i szybka usługa. wątek zamknięty Skorodowana chłodnica i nieszczelny przewód wysokiego ciśnienia. W ASO nie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

BMW E39,VW PASSAT 1.8T wątek zamknięty Obsługa i jakość usług wspaniała,a porównując do firm w Gdańsku,można...
~Maniek z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

super zadowolony wątek zamknięty Miła,sympatyczna obsługa.Terminowo,otwartość na życzenia klienta.Pomimo...
~opel corsa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Świetny Serwis ! POLECAM !!! wątek zamknięty Auto-Klimat znalazłem przez Internet. Po przeczytaniu pozytywnych opinii...
~Piotr C
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wiedziony dobrymi opiniami znajomych oraz po sprawdzeniu opinii w internecie...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Diagnoza w 5 min, naprawa w 1 h!!!!!!!! wątek zamknięty Nikt nie chciał się podjąć diagnozy ani naprawy mojej klimatyzacji, byłem w...
~Szcześliwy klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Najlepszy serwis klimy wątek zamknięty Serwis polecony przez mechanika. Dość skomplikowana naprawa wykonana w...
~Lucas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Obsługa AutoKlimatu jest kulturalna, rzeczowa, fachowa i frontem do klienta....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

Opel Vectra wątek zamknięty Szybka, mila i FACHOWA obsluga. W 5 godzin klimatyzacja(kompresor) naprawiona...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

49

wątków

do góry