Nie działała mi klimatyzacja, umówiłem się więc w firmie Auto-Klimat celem zdiagnozowania usterki.
Pech chciał, że akurat pod koniec kwietnia pogoda była bardziej zimowa niż wiosenna, więc trudno było sprawdzić czy klimatyzacja faktycznie chłodzi.
Pracownik warsztatu stwierdził, że brakuje czynnika chłodzącego - klima została więc nabita.
Kiedy przyszły upały okazało się, że klima dalej nie działa i wdmuchuje do kabiny powietrze o tej samej temperaturze co na zewnątrz.
Podjechałem do Auto-Klimat zgodnie z umową, żeby ponownie zdiagnozować przyczynę usterki.
Mechanik stwierdził, że wszystko jest, czynnik jest, ale jest problem elektryczny i nie załącza się kompresor. Odesłano mnie do serwisu Mercedesa.
Tam okazało się, że czynnika w układzie nie ma, bo jest wyciek...

Tak więc Auto-Klimat klimę nabił (jeśli faktycznie to zostało zrobione... ) zapłaciłem za to 200 zł, a efektu brak.
Tak więc typowy warsztat, który niby coś naprawia, ale okazuje się to nic nie warte. Jak się zgłosiłem z prośbą o ponowną naprawę to kombinowali, odsyłali i twierdzili, że mają terminy do czerwca zajęte.

NIE POLECAM