Auto-Klimat znalazłem przez Internet. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałem się na serwis klimatyzacji właśnie u nich. Jakość obsługi przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Szukanie nieszczelności było czasochłonne, ale Panowie nie poddali się, aż w 100% nie wskazali miejsca wycieku. Pan Jasiu próbował chyba wszystkich możliwych sposobów, żeby uszczelnić klimatyzację. Okazało się, że konieczna jest wymiana parownika (kolejna wizyta). I tu szok. Za diagnozę i nieudany (nie z ich winy) serwis – nie zapłaciłem ani grosza! Kolejna wizyta w Auto-Klimat – zakończyła się sukcesem. Panowie z uśmiechem na ustach, niesamowitą cierpliwością oraz gigantycznym zaangażowaniem zajmowali się samochodem. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie autentyczna staranność i dokładność wykonywanych czynności. A do tego Panowie są niesamowicie uprzejmi i pomimo ogromnej ilości pracy znajdują chwilę aby porozmawiać i podzielić się fachową poradą. Na koniec, cena za usługę: Taka jak ustalona przed naprawą, ale przede wszystkim, niska jak za tak profesjonalną obsługę. Inne warsztaty powinny uczyć się od Auto-Klimat profesjonalnej obsługi klienta oraz fachowego serwisu klimatyzacji. POLECAM