Obsługa: Fachowa obsługa, Panowie wiedzieli od razu co i jak trafili z diagnozą właściwie nie otwierając samochodu, Pani z biura bardzo miła - odebrała mój samochód przed godzinami otwarcia (i to 30min przed otwarciem!!)

Oferta: Zaproponowano mi wachlarz możliwości naprawy do wyboru, decyzja należała do mnie. Wybrałem jeden z kilku dostępnych skraplaczy.

Jakość usług: Ogromny szacunek do klienta, cierpliwość i dbałość. Odpowiadają na każde nawet najtrudniejsze i najgłupsze pytanie dotyczące naprawy. Jakość samej naprawy oczywiście okaże się po czasie, ale świeżo po naprawie jestem zadowolony. Przed samą naprawą byłem kilka dni wcześniej na diagnozie która wg. cennika powinna kosztować 50 PLN, Panowie nie wzięli ode mnie totalnie nic, wiedząc że zamierzam naprawiać w innym miejscu, ostatecznie po kilku dniach zmieniłem zdanie i naprawiłem u nich!

Przystępność cen: cena porównywalna do innych warsztatów, chociaż jakość zdecydowanie lepsza chociażby ze względu na otwartość i szacunek do klienta i nie ukrywanie informacji nt. naprawy.