Widok

Gorąco polecam'

Trafiłam do Ewy po raz pierwszy w 2016 roku, po usunięciu acl. nigdy nie misłam tak zaawansowanej kontuzji i przez wskazówki lekarzy mój powrót do sprawności znacząco się opóźnił. Rozpoczęłyśmy od razu intensywną rehabilitacje która odciążyła mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Spotkałam się ze zrozumieniem, co osobiście bardzo cenię oraz otrzymałam dokładne informacje co aktualnie dzieje się z moim kolanem, jakie są nasze cele i plan działania. Aktualnie jestem po ponownej artroskopii i nie wyobrażałam sobie rozpocząć rehabilitacji w innym miejscu niż fizjostacja. Polecam gorąco wszystkim pragnącym wrócić donzdrowia i sprawności w szybkim tempie, wśród profesjonalnego i serdecznego personelu, który nastawiony jest przede wszystkim na komfort i dobro pacjentA. Pacjenci fizjostacji są skazani na sukces!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do tego gabinetu zabrałam swoją babcię po udarze mózgu. Zaczęło się od tego, że trzy różne osoby poleciły mi to miejsce jako godne mojego zaufania, więc stwierdziłam, że to dobry znak. I rzeczywiście był! Pani rehabilitantka wykazała się ogromnym sercem i zrozumieniem, którego tak wielu dzisiaj brakuje. Moja kochana babcia nigdy nie wróci już do sprawności sprzed udaru, ale śmiało można powiedzieć, że mamy dzisiaj około 90% tego co sprzed wypadku, a to bardzo bardzo dużo. Bardzo polecam to miejsce wszystkim, którzy zetknęli się z podobnym problemem lub jakimkolwiek innym wymagającym rehabilitacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry