Fizjostacja

Rehabilitacja Masażyści Salony masażu

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super - ocena Super super super
~Super
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Agata - opinia Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce! Wiedza, umiejętności, kompetencje i...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Agnieszka Pajdzinska - opinia Polecam z czystym sumieniem. Trafiłam do fizjostacji z problemem kręgosłupa....
~Agnieszka Pajdzinska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Tomasz - opinia Poszedłem z polecenia, po ACL w pełni powrócilem do sportu. Rehabilitacja na...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam z głębi serca wszystkim zagubionym w świecie rehabilitacji. Trafiłam...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Mama Olka - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam. Trafiliśmy na zajęcia do Fizjostacja, ponieważ synek...
~Mama Olka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Dziękuję! wątek zamknięty Dzięki wam mogę wrócić do aktywności fizycznej!
~Dewue
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Paulina - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera i stosunek do dziecka .
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Gorąco polecam' wątek zamknięty Trafiłam do Ewy po raz pierwszy w 2016 roku, po usunięciu acl. nigdy nie...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2018

stracone 50 zł wątek zamknięty masaż wykonany przez bardzo młodego człowieka był porażką. Zgłosiłem się z...
~józek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Polecam, zwłaszcza rodzicom niemowlaczków! wątek zamknięty Córka jest pod opieką pani Pauliny, od kiedy skończyła trzy miesiące....
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Polecam! wątek zamknięty Moja córka jest pod opieką Fizjostacji i szczerze - nie mogliśmy trafić...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Skuteczna rehabilitacja !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet rehabilitacji Fizjostacja. Bardzo szybko i...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Jak każdego chyba maratończyka i mnie dopadł problem z kolanem. Do...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo miły i fachowy personel. Trafiłem tam po skręceniu kolana kiedy nawet...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Jak skutecznie i szybko poprawić swoje zdrowie i jakość życia wątek zamknięty Od 7 lat miałem problemy z bólami pleców i sztywnością kręgosłupa. Od...
~Joseph Wera
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Polecam Fizjostację!! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

pełen profesjonalizm wątek zamknięty gabinet wypełniony młodymi, ale doskonale wykwalifikowanymi ludźmi, bardzo...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty świetni fachowcy a do tego miło i przyjemnie !
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry