Uwielbiam tę niewielką knajpkę. Jedzenie jest przepyszne, karta niewielka, ale smaczna. Krewetki w winie palce lizać. Miła atmosfera i dobre położenie na mapie Gdyni. Chodzę tam od kilku lat regularnie, a zaznaczę, ze hiszpańska kuchnia wcale nie należy do moich ulubionych. Ale Tapas Barcelona polecam, zajrzyjcie.