Widok

Goszowski - opinia

Sceptycznie podchodziłem do zakupu mieszkania po przez pośrednika. Przeczytałem masę opinii na temat tego jak działają biura sprzedaży nieruchomości byłe by podpisać umowę przedwstępną i zniknąć z pomocną dłonią, itd

Niemniej jednak wyróżnia się spośród wszystkich, kilka trójmiejskich biur sprzedaży nieruchomości, jedną z nich jest z pewnością Trevo oraz jako pośrednik Pan Damian Stachyra.

Zacznijmy od tego, iż biuro nie pobiera prowizji z osoby kupującej. Dla mnie, jest to znaczącym plusem w wydawaniu nie małej ilości gotówki.

Opanowany, rzetelny oraz naprawdę dbający o interes klienta Pan Damian, przeprowadził nas za rękę od momentu prezentacji i aż do momentu odbioru kluczy do mieszkania, uczestniczył naprawdę we wszystkich możliwych sytuacjach.
Dziękuję że był Pan z nami tak samo ambitny w negocjacjach jak tego oczekiwaliśmy, dziękuję że wysłuchał Pan moje uwagi i w sposób docierający do odbiorcy je wytłumaczył.

Serdecznie dziękuję Pani Damianie i z pewnością polecam Pana jako fachowca godnie reprezentującego firmę Trevo!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W imieniu Damiana bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię, życzymy wesołych i zdrowych świąt oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry