Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna D. - opinia nowy temat Bardzo polecam firmę TREVO, a w szczególności Pana Krzysztofa Zalewskiego,...
~Katarzyna D.
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 stycznia 2022

Marcin - opinia nowy temat Przede wszystkim zainteresowanie klientem do samego końca. Pan Krzysztof...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 stycznia 2022

Piotr - opinia nowy temat Zdecydowałem się na sprzedaż mieszkania z Panem Janem na wyłączności i słowa...
~Piotr
1

dodano: 31 grudnia 2021

ciecrafal@gmail.com - opinia nowy temat Serdecznie polecam biuro Trevo , a w szczególności Pana Jana. Sprzedali moje...
~ciecrafal@gmail.com
1

dodano: 28 grudnia 2021

Goszowski - opinia nowy temat Sceptycznie podchodziłem do zakupu mieszkania po przez pośrednika....
~Goszowski
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 grudnia 2021

Jacek - opinia nowy temat trevo nieruchomości zapewniło profesjonalną obsługę całego przebiegu zakupu...
~Jacek
1

dodano: 22 grudnia 2021

Aneta - opinia Pan Igor Borowicz wykazał się pełnym zaangażowaniem przy sprzedaży naszego...
~Aneta
1

dodano: 30 listopada 2021

Adam - opinia Polecam biuro nieruchomości Trevo, jestem bardzo zadowolony z przebiegu...
~Adam
1

Maria Orlinska - opinia Profesjonalna obsługa . Sprawna i skuteczna
~Maria Orlinska
1

Iwona - opinia Nawiązałam współpracę z Panem Andrzej Wichowskim z Trevo odnośnie sprzedaży...
~Iwona
1

Zbigniew - opinia Pierwotnie zakładalem sprzedaż mieszkania we własnym zakresie, niemniej po...
~Zbigniew
1

dodano: 26 listopada 2021

Mariola - opinia Polecam doradztwo Pana Andrzeja Wichowskiego z biura nieruchomości Trevo....
~Mariola
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2021

Magdalena - opinia Polecam jak najbardziej firmę Trevo, a zwłaszcza Pana Andrzeja Wichowskiego....
~Magdalena
1

dodano: 25 listopada 2021

Aleksandra S - opinia Pierwszy raz miałam do czynienia z kupnem mieszkania. Zdecydowałam się...
~Aleksandra S
1

dodano: 24 listopada 2021

Arkadiusz - opinia Szczególnie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Andrzejem Wichowskim.
~Arkadiusz
1

dodano: 24 listopada 2021

Beata - opinia Pan Krzysztof wyróżnił się spośród wszystkich agentów profesjonalizmem....
~Beata
1

dodano: 22 listopada 2021

Radoslaw - opinia Bardzo profesjonalna agencja nieruchomości. Serdecznie polecam.
~Radoslaw
1

Natalia - opinia Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pan Igor Borowicz to prawdziwy...
~Natalia
1

Monika - opinia Dziękujemy Panie Krzysztofie za profesjonalne podejście do klienta i...
~Monika
1

dodano: 21 listopada 2021

Katarzyna Sikorska - opinia Jestem bardzo i to bardzo usatysfakcjonowana z współpracy z Panem Krzysztofem...
~Katarzyna Sikorska
1

dodano: 17 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry