Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Zdecydowanie polecam salon kosmetyczny Gracja, Pani Kamila bardzo pomogła mi...
~EasyMedia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Zdecydowanie wszystkim polecam! wątek zamknięty Jeżeli poszukujesz profesjonalnej porady,obsługi i relaksu w przytulnym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

PROFESJONALISTKA!!! wątek zamknięty Po wieloletniej walce z trądzikiem u różnych dermatologów moja twarz wciąż...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Po ponad rocznej kuracji dermatologicznej i braku oczekiwanych efektów,...
~olga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

REWELACJA wątek zamknięty Miła obsługa, indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Szczerze polecam wątek zamknięty Od ubiegłego roku korzystam z usług Pani Kamili, która jest poprostu...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Godny polecenia :) wątek zamknięty Byłam już kilka razy. Pani Kosmetolog w pełni profesjonalna i wprowadzająca...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Oxybrazja super zabieg wątek zamknięty Gorąco polecam mezoterapię wykonaną w połączeniu z oxybrazją. Moja cera stała...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

NAPRAWDĘ WARTO!!! wątek zamknięty Byłam w tym gabinecie 2 razy. Raz na mirkodermabrazji diamentowej, a raz na...
~Renia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

WARTO ODWIEDZIĆ wątek zamknięty Fajny gabinet , miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Chodzę do pani...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Znakomity salon!!! wątek zamknięty Wykonałam w gabinecie makijaż permanentny brwi metodą piórkową.Efekt jest...
~Ola fryzjerka z wrzeszcza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

polecam goraco!!super salon wątek zamknięty Chialabym polecic bardzo goroco ten salon kosmetyczny,ze wzgledu na mila...
~sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Polecam! wątek zamknięty Do salonu trafiłam za pośrednictwem groupona i przyznam, że jestem naprawdę...
~Olga
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Polecam gorąco! wątek zamknięty Pani Kamila jest profesjonalistką w każdym calu. Gabinet jest ładnie...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Bożena po 50 - tce - opinia wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałą klientką niezwykle miłej Pani Kamili. Każdy jej...
~Bożena po 50 - tce
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

SUPER SALON wątek zamknięty Do skorzystania z usług gabinetu zachęciła mnie bogata oferta. Miałam...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

serdecznie polecam wątek zamknięty Witam do salonu trafiłam promocyjnego kuponu zniżkowego, wcześniej bywałam w...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Profesjonalnie, sympatycznie i w przystępnej cenie wątek zamknięty Pani Kamila po prostu uratowała moja cerę. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

TAK! wątek zamknięty rewelacja, przedłużane rzęsy wyglądają przepięknie! W tym gabinecie robione...
~gp
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam ten gabinet. Pani Kamila jest przesympatyczna i...
~em
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry