Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Brose - opinia wątek zamknięty Korzystam z oferowanych usług w gabinecie i jestem mega zadowolona. Przede...
~Małgorzata Brose
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Iga - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce. Pani Kamila, która jest kosmetologiem z wieloletnim...
~Iga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Do Salonu Gracja do Pani Kamili trafiłam przez przypadek. Umówiła mnie tam...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Aska z Lodzi wątek zamknięty Polecam zabiegi u P.Kamilki, najwyzszy profesjonalizm, ogromna wiedza z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Отличный салон wątek zamknięty Я познакомилась с салоном Грация и Камилой (владелица салона) несколько лет...
~RM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Gracja. Pani Kamila...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu GRACJA i jestem zachwycona z jej usług....
~Aldona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Wyjątkowy gabinet wątek zamknięty Z gabinetu Gracja korzystam juz jakiś czas ( chyba dwa lata a może i dłużej...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Profesjonalizm poparty doświadczeniem i wiedzą wątek zamknięty Dla mnie ważne było, żeby "oddać swoją twarz" w ręce fachowca. Pani Kamila...
~KATARZYNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

profesjonalizm wątek zamknięty Pani Kamila to profesjonalistka w każdym calu, doskonale dobiera w zależności...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Profesjonalizm! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam salon Gracja.Wyjatkowo indywidualne podejście do...
~E.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Do salonu Gracja zgłosiłam się przypadkiem. Po prostu szukałam salonu w mojej...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

rewelacja wątek zamknięty Jestem stałą klientką p. Kamili od lat i to Jej pozostawiam decyzję o wyborze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Z czystym sumieniem serdecznie polecam!! :) wątek zamknięty Miałam problemy ze skórą twarzy, nawet po niewielkim wyprysku zostawała...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm miła atmosfera naprawdę świetnie wykonany makijaż...
~Aneta M
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Profesjonalizm! wątek zamknięty Na biezaco wprowadzane sa zabiegi, ktore dopiero raczkuja na polskim rynku....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Liporadiologie w gabinecie GRACJA - Polecam!!! wątek zamknięty Witam, Od dawna walczę z cellulitem i jestem zachwycona efektami po pierwszym...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

POLECAM wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Kamili.Co jakiś czas zaskakuje mnie nowościami....
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Zakład na 6+ wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam!!jeśli chcecie być pod dobrą opieką kosmetologa to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Trafiłam do pani Kamili z polecenia i teraz ja polecam gorąco wszystkim...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry