Widok

Wyjątkowy gabinet

Z gabinetu Gracja korzystam juz jakiś czas ( chyba dwa lata a może i dłużej ).Zawsze jestem zadowolona z zabiegu jaki proponuje mi Pani Kamila, która jest zawsze miła i uśmiechnięta i profesjonalna w tym co robi w 100%.Kosmetyki które wykorzystywane są podczas licznych zabiegów nigdy nie wywołały u mnie podrażnień a jestem alergikiem.
W gabinecie Gracja ciągle są jakieś nowości, propozycje zabiegów są wyjątkowo bogate za rozsądną cenę.
Dziś skorzystałam z zabiegu laserowego na nowym urzadzeniu ,które znalazło się w moim ulubionym gabinecie.
Juz po wyjściu widać efekty,sama nie mogę w to uwierzyć że aż tak bardzo widać zmiany.Skóra jest promienna, napięta i wyglądam rewelacyjnie.10 lat mniej ...niemożliwe, a jednak.Dziękuję Pani Kamilko!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM
Jestem stałą klientką salonu GRACJA i jestem zachwycona z jej usług.
Wcześniej korzystałam z innych salonów, jednak ten jest numerem jeden i jestem za każdym razem zachwycona z szybkich efektów.
Ostatnio miałam zabieg PRO PIXEL RF na skórę twarzy i musze przyznać ,że rewelacja. Skóra jest ujędrniona, pełna blasku,podniesiony owal twarzy, zmarszczki mniej widoczne, jak po liftingu, nie trzeba botoksu.
Zależało mi na szybkim efekcie i to uzyskałam. Czuję się młodsza !
Polecam wszystkim klientką zabieg PRO PIXEL RF, jeśli chcesz wyglądać młodziej, warto.
Dziękuję p.Kamilo i do zobaczenia na powtórny zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry