Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia wątek zamknięty Eleganckie - pięknie oprawione prace. Polecam!!!
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Odwiedzałem ten sklep dość często, ale nie polecam. Jedyne co jest tam...
~Malarz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Dobrze zaopatrzony i dobre ceny. Mam do innych plastyków bliżej, ale chodzę...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

SUPER! wątek zamknięty Byłam w sklepie dopiero drugi raz, ale na pewno wrócę i będę polecać innym....
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

W Trójmieście tylko Graffi ma tak szeroką ofertę wątek zamknięty To doskonale zaopatrzony sklep z profesjonalną i pomocna obsługą....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

REWELACJA !!!!!!!!! wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM !!!!!
~ANITA.P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Jestem zachwycona wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem.Obsługa mega profesjonalna,bogaty...
~kaja5025
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Ulubiony plastyczny w Trójmieście wątek zamknięty Niezwykle miła i pomocna obsługa.
~pfff
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

SUPER ! wątek zamknięty Bogaty asortyment, miła obsługa. Kupuję w tym sklepie od wielu lat materiały...
~Benia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

zadowolony klient wątek zamknięty W sklepie oprawiłam fotografie. Teraz są na ścianie i goście podziwiają :)
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

zgadzam się, świetny sklep wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa, doskonale zorientowani sprzedawcy
~Zosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Najlepszy sklep w Trójmieście. wątek zamknięty -PEŁNY ASORTYMENT -PROFESJONALNA, PRZEMIŁA OBSŁUGA -PRZYSTĘPNE CENY...
~GRZEGORZ ZOWCZAK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Najlepszy sklep plastyczny w trójmieście wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z usług sklepu, zaopatruję się tam w akcesoria...
~AV
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry