Widok

Gramatyka ćwiczenia dla początkujących

Gdzie znajdę ćwiczenia warte uwagi do nauki gramatyki dla początkujących? Może w formie filmików bądź książki, jestem bardzo ciekawy co u was się sprawdza. Ja wracam do nauki po latach i jestem zielony w tym temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, tutaj znalazłam ciekawe propozycje https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/angielski-gramatyka-cwiczenia/

Oprócz tego ja zawsze, żeby zrozumieć dany czas robię masę ćwiczeń. Tak naprawdę do komunikacji potrzebne są 4 czasy dwa teraźniejsze, przeszły i przyszłosć.
Czasowniki takie i nie tylko takie jak have, can, could, there is there are, też warto przypomnieć
liczbę mnogą oraz apostrof
jak się robi pytania przeczenie
czasownik to be
Bez tego byłoby ciężko, ale ćwiczenia i wszystko da się pojąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też potwierdzam, że podstawy warto znać jeżeli chcemy nauczyć się mówić. Reszta czasów jest potrzebna nam do egzaminu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry