Grand Dental

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bolek - ocena Polecam wszystkim pełen profesjonalizm
~Bolek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

jd - opinia zdecydowanie polecam! mialem u dr Michała wykonywany implant w szczęce,...
~jd
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Zofia - opinia wątek zamknięty Zycze wszystkim tak wspanialego stomatologa.Klasa i perfekcjonizm.Dziekuje...
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam!!! Usługi na najwyższym poziomie, do tego przemiła obsługa.
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

M. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wizytę w tym gabinecie.
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan dr Michał Wierzbicki idealnie...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Kordian - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam dr. Wierzbickiego. Pelen profesjonalizm, doskonaly...
~Kordian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Polecam wątek zamknięty Dr Kacper Polakowski to wybitny profesjonalista, mam do niego pełne zaufanie,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Super dentysta wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, trafilem z polecenia znajomych i sie nie zawiodlem,...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Odbudowa ułamanej jedynki wątek zamknięty Nie mogłam lepiej trafić! Po wielu nieudanych próbach odbudowania mojej...
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

polecam! wątek zamknięty Byłam u dr Michała na wypełnieniu i czyszczeniu. wspaniały, profesjonalny i...
~magda wp
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

wspaniały gabinet wątek zamknięty Jestem osobą która nie przepada za stomatologiem. Dr Wierzbicki zajął się mną...
~Aniciorek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

jak Max Kolonko wątek zamknięty Polecam dr Michała za profesjonalizm. Podoba mi się, że nie owija w bawełne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Polecam w 100% - najlepsza klinika stomatologiczna w Trójmieście wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość usług, świetna obsługa. Dzięki Dr....
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie , bezboleśnie i w miłej armosferze.... nigdy bym nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalny zespół. Przemiła atmosfera. Nie raz i nie dwa "ratowali...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Leczyłem się w gabinecie wielokrotnie. Przesympatyczna atmosfera, leczenie...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Super klinika, super lekarze. Profesjonalizm! wątek zamknięty Polecam leczenie w klinice Grand Dental! Super klinika, super lekarze....
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Stomatolog godny polecenia wątek zamknięty Dr. Wierzbicki jest moim lekarzem od kilku lat. Mam do niego pełne zaufanie,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Pełen Profesjonalizm. wątek zamknięty Goraco polecam klinike Grand Dental i pana Michala Wierzbickiego....
~Marcin.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry