Grand Dental

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wszystkim wątek zamknięty polecam każdemu, wspaniała obsluga, genialny moj imiennik Pan Michal,...
~Michal Le
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Polecam kazdemu! wątek zamknięty Jestem bardzo zsdowolona, zostalam przyjeta "na zaraz" co bylo niemozliwe u...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Obsługa pomocna, miła a przede wszystkim profesjonalna. Wybrałam dr...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

zdecydowanie polecam wątek zamknięty polecam w 100% wszystko szybko profesjonalnie, ceny jak na ta jakość bardzo...
~is
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Polecam, najlepszy gabinet w jakim byłem wątek zamknięty Polecam gabinet Grand Dental, świetny, nowy gabinet, Stomatolog Wierzbicki,...
~Mateusz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Grand dental wątek zamknięty Profesjonalizm, dokładność, najwyższa jakość i zadowolenie pacjenta na...
~Małgorzata Kamińska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Grand Dental w Sopocie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi stomatologicznej w nowym gabinecie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

opinia wątek zamknięty Dopóki nie poznałem Pana Michała, bałem się dentysty. Teraz chodzę bez obaw i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Nic nie boli! wątek zamknięty Po dłuższym okresie unikania dentysty zacząłem regularnie bywać u dr...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Grand Dental wątek zamknięty Muszę przyznać że po raz pierwszy chodzenie do dentysty stało się taką...
~Filip Piasecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Mistrz w tym co robi!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,rewelacyjny dentysta,zęby leczy naprawdę bardzo...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam wątek zamknięty Miły i profesjonalny personel, jakość usług na wysokim poziomie, wszystko na +
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Przystępność i profesjonalizm wątek zamknięty Od kanałowego po estetykę zrobione na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!
~Maciek Grande
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

: wątek zamknięty Szybko, sprawnie, schludnie, profesjonalnie, bez bezsensownych dodatkowych...
~Lisu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Witam! Goraco polecam klinike Grand Dental i pana Michala Wierzbickiego za na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Pełny profesjonalizm! wątek zamknięty Pełny profesjonalizm! Rzadko zdarza się, aby wizyta u dentysty przebiegała...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam wątek zamknięty Świetny dentysta, gorąco polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Polecam Serdecznie! wątek zamknięty Doskonały lekarz! doskonały gabinet! Pełna profeska. Polecam Gorąco!
~Wojceich
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

POLECAM wątek zamknięty Nowy bardzo dobrze, przyjaźnie wyposażony gabinet i fachowa obsługa. Polecam...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Dobry dentysta :) wątek zamknięty Mistrz wyrywania ósemek !
~F
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry