GRANT

Meble biurowe Salony meblowe

Gdańsk, Leona Droszyńskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
IDiD-Łaźnia Moszczenica - ocena Szybka realizacja, miła i fachowa obsługa, natychmiastowa dostawa. Oby więcej...
~IDiD-Łaźnia Moszczenica
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Maria - opinia Wyposażyłam niewielkie biuro w meble i biurka, dobre doradztwo i pomoc w...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2022

Grzegorz - opinia Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Kupiłem już 3 krzesła i na pewno wrócę...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

Jarek - opinia wątek zamknięty Świetni fachowcy. Ogromny wybór krzeseł z fachowym doradztwem - zakupione...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Wyjątkowe podejście do klienta, szeroka oferta, możliwość obejrzenia mebli...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Pani Mai za fachową poradę, cierpliwość przy wybrzydzaniu i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty W firmie GRANT kupiłem fotel Ergohuman polskiej marki Grospol i jestem bardzo...
~Nikodem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Obsługa, a konkretnie wychwalana już tu wielokrotnie Pani, super...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Z pasją i profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i miła obsługa, która wybija się na pierwszy plan. Pani...
~Konrad
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Bardzo dobra obsługa oraz bardzo dobry towar wątek zamknięty Kupiłem jeden z tańszych foteli. (Team Grospol) W sklepie był tylko na...
~wo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Polecam wizytę w tym salonie wątek zamknięty Dziękuję za to, że w Gdańsku jest taki salon, gdzie w miłej atmosferze mogłem...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Meble do Gabinetu kosmetologicznego Betty Blue wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi tej firmy oraz meble, które oferuje. Dzięki Pani...
~Beata Kumiszcza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Dobre miejsce wątek zamknięty Miałem przyjemność zakupu 2 krzeseł niedawno. Bardzo profesjonalnie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Godny polecenia sklep ze wzorową obsługą wątek zamknięty W sklepie kupiłam 2 fotele do biurka. Wybór foteli jest ogromny i trudni się...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Wygodny fotel to podstawa przy długiej pracy przy komputerze... wątek zamknięty ..dlatego wśród wielu odwiedzonych przeze mnie i żonę salonów z fotelami,...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Dobry sklep z fotelami biurowymi w Gdańsku wątek zamknięty Jeśli szukacie fajnego fotela biurowego koniecznie musicie odwiedzić salon...
~Adam Fałkowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Salon oferuje dość duży wybór krzeseł w różnych cenach, z przewagą tych...
~Tomasz
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

fotel biurowy wątek zamknięty Polecam. Wybrałam fotel firmy Nowy Styl. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Polecam ofertę tego salonu wątek zamknięty Bardzo szeroki wybór krzeseł i foteli biurowych z możliwością przetestowania....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Godny polecenia, duży wybór wątek zamknięty Miejsce godne uwagi w poszukiwaniu fotela do długich godzin spędzanych przed...
~mr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry