Grawer

Usługi grawerskie

Gdańsk, Barniewicka 52D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - ocena nowy temat Chamska obsluga
~Ja
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Iryna - opinia wątek zamknięty Przywitna Pani, jaka zna się na grawiruwanie bardzo dobrze. Wszystko...
~Iryna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Pierwszorzędne doradztwo (tabliczka na obrazek...
~Rafał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Krystyna i Mateusz - opinia wątek zamknięty Miła sympatyczna obsługa. Zniżka dla mieszkańców Osowy. Fachowe doradztwo.
~Krystyna i Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Ela - opinia wątek zamknięty Super szybka obsługa, profesjonalne wykonanie! Polecam!
~Ela
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 października 2019

Polecam wątek zamknięty Wykonanie szybkie, grawer na butelce wykonany super a nawet napiszę Wow
~Carmax , Marzena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Idealna obsługa, cena i jakość pracy. Nikt w Gdańsku nie chciał podjąć się...
~ŁA
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Tabliczka mebla wątek zamknięty Zamowilam u przemilej Pani tabliczke do projektowanego mebla. Musiałam czekać...
~Beata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Szybko, profesjonalnie - polecam! wątek zamknięty Firma podjęła się wykonania usługi, której nie podjął się nikt inny w...
~Adam
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Polecam serdecznie wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi tej firmy, pomimo mojego dziwnego zamówienia panie...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Piękny grawer biżuterii wątek zamknięty Bardzo polecam powyższa firmę. Miałem nietypowe zlecenie do wykonania: grawer...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Grawer w sklejce wątek zamknięty Goraco polecam. Sympatyczna obsluga, ktora sluzy rada. Szybki czas...
~Olga
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Grawer na zegarku. wątek zamknięty Zlecenie zostało zrealizowane błyskawicznie i idealnie. Bardzo miła obsługa....
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

ocena wykonania usługi wątek zamknięty Zleciłam usługę grawerowania obrączek. Fachowa i miła obsługa. Termin...
~Ewa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Grawer Group spadło mi z nieba. Na zamówienie czekałam niecałe 20 minut!...
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Grawer na bransolecie wątek zamknięty Bardzo miła, profesjonalna i życzliwa obsługa. Usługa wykonana w terminie i...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

POLECAM - GRAWER OSOWA wątek zamknięty Bardzo mocno polecam. Miła i kompetentna obsługa, szybki termin realizacji....
~jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

100 % zadowolenia wątek zamknięty Zamawiałem grawer na kłódce. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Bardzo...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Przepiękny grawer na obrączkach z okazji rocznicy ślubu.Szybka i...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, wszystko wykonane profesjonalnie i w ekspresowym tempie
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

34

wątków

do góry