Widok

Grażyna Dziewanowska - opinia

Moja rodzina i ja od wielu lat korzystamy z usług tej firmy .Pani optometrystka po raz kolejny na wizycie prywatnej dobrała mi doskonale szkła do czytania. Jednak tę sielankę zakłóciła bardzo zniecierpliwiona pani z rejestracji, która na moje pytanie o to, czy jest w tym salonie honorowana karta Dużej Rodziny zaczęła coś mamrotać pod nosem, a potem oburzonym głosem oznajmiła,iż przez takich jak ja firma traci pieniądze, a ja i tak dostaję od państwa 500 zł co miesiąc i rozmowę skończyła patrząc w monitor komputera.Chcę wyjaśnić iż poczułam się dotknięta tą uwagą jako niby osoba gorszej nacji. Po pierwsze mam 71 lat i od niedawna mam tę kartę bo wychowaliśmy czwórkę dzieci i nigdy nie dostawałam dodatku 500 złotowego. Poza tym poprzedniego dnia też trafiłam na tę panią przy doborze oprawek. Pani aż opadły ręce z oburzenia, że nie chcę czarnych , bo nie lubię tego koloru, a kilka mi przyniosła. W efekcie byłam tak zestresowana , że mam oprawki w kolorze czarnym.
Pracowałam przez 42 lata w służbie zdrowia i starałam się traktować pacjentów tak, jak sama bym sobie tego życzyła. Zastanawiam się czy warto korzystać z Państwa usług.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 6
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,
bardzo nam przykro na okoliczność zaistniałej sytuacji. Przepraszamy za zachowanie pani rejestratorki. Cieszymy się, że jest Pani bardzo zadowolona z doboru soczewek okularowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry