Green Club

Kluby bilardowe Puby

Gdańsk, Franciszka Hynka 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super miejsce! wątek zamknięty To zdecydowanie najlepszy klub bilardowy w Gdańsku, świetna atmosfera i...
~Emi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Dobre miejsce na partyjkę i bro wątek zamknięty Do Greena z przerwami chodzę od paru lat. Od jakiegoś czasu nei sposób nie...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Izabella Kristo - opinia wątek zamknięty Przemila obsluga,kompetencja,porada i swietne spedzenie czasu .Wyposazenie...
~Izabella Kristo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

kluby bilardowe wątek zamknięty Bardzo sprawna i miła obsługa, kompetencja, komunikatywność.WYPOSAŻENIE...
~Lewandowska Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

ZIMNO! wątek zamknięty strasznie tam zimno!!! nie polecam tylko dlatego, że naprawdę po ostatnim...
~ZIMNO
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Suuuuuper wątek zamknięty Wczoraj byłem tam ze znajomymi i było świetnie. Stoły zadbane piwko...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Serdecznie polecam ;> wątek zamknięty już dawno tak dobrze się nie bawiłem jak w tym klubie bilardowym, czysto,...
~inzynier liza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Green wątek zamknięty Witam! Widze ze zdania sa podzielone co do klubu,a moje zdanie jest takie nie...
~Mirek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

prawda o greenie wątek zamknięty siemanko ja czyli Puc znany tez Jacobem (Grubym, Tadeuszem) w greenie musze...
~Puc
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2009

Bardzo Dobry Klub :D wątek zamknięty Klub jest normalny. Ciasno jest troszeczke wienc kmofort gry maleje. Jest...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Jestem podekscytowana gdy tam zagladam:) wątek zamknięty Uwielbiam Was:) i ten Pan barman az milo patrzec:*
~*******
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

Lokal niegdyś wyśmienity teraz chyli się ku upadkowi. Nie polecam!! wątek zamknięty Co do miejscówki jestem na NIE!. Brak kultury osobistej u obsługi, sukno na...
~Kami
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2010

Słabiutki lokal wątek zamknięty słaba obsługa, jedynie w miarę korzystne ceny, poza tym lokal chyba widac...
~Marek Wojtal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

gram dosyc czesto w greenie wątek zamknięty I powiem szczerze ze jest to klub calkiem dobry, jednakze ciasnota i...
~Drzazga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 marca 2009

Nawet daje radę wątek zamknięty Gra się całkiem fajnie poza jednym faktem, stoły są ustawione bardzo ciasno i...
~gracz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

klimacik wątek zamknięty w tym klubie jest wszystko czego potrzeba.....kilkanaście stołów do pool'a i...
~bywalec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

matiikeb - opinia wątek zamknięty jest tam za***iscie
~matiikeb
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

R - opinia wątek zamknięty Najlepszy sprzętowo w Trójmieście, sukno daje radę ;-) Gdyby nie było tak...
~R
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2008

Całkiem nieźle wątek zamknięty Ceny troche wysokie, ponadto OK.
~ziomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

19

wątków

do góry