GreenLan

Dostawcy internetu

Gdynia, Górna 9/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mały porządny dostawca. wątek zamknięty Po przejściach z dużymi firmami, których mam dość, będę zawsze polecała takie...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Dno i wodorosty nie polecam wątek zamknięty Wielkie spadki prędkości, notoryczne braki internetu, kontakt słaby
~Fajtek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

OK wątek zamknięty Wszystko ok, nie narzekam, od 2 lat korzystam z internetu w greenlan i jest ok.
~Mako
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Miła współpraca z małą firmą. wątek zamknięty Dzięki za możliwość korzystania z bezawaryjnych usług. Zawsze lepsza lokalna...
~Wojaszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

OK wątek zamknięty Mam internet w greenlan od prawie roku i nie było ani jednej awarii polecam...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Beznadzieja wątek zamknięty Skusiłem się na Greenlana głównie ze względu na dostępność dla mojej...
~mamjuzdoscgreenlan
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Pozytywnie "zbulwersowany" wątek zamknięty Pozytywna opinia i zbulwersowanie poprzednim wpisem podchodzącym pod...
~Mizia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

na pione ;) wątek zamknięty Prędkość tyłka nie urywa i zdarzają się wolniejsze dni, ale przynajmniej nie...
~tygrys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko super bez zastrzeżeń. Świetna obsługa, dobra cena, dobra umowa za...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Porky - opinia wątek zamknięty Usługa super, pełen profesjonalizm, jakość, cena na najwyższym poziomie, oby...
~Porky
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty W każdym aspekcie usługa godna polecenia. Niespotykany stosunek ceny do...
~vincent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

~oip
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Rewelacja! Pan odebrał telefon o godzinie 21, umówiliśmy się na następny...
~ejcz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Polecam tego operatora wątek zamknięty Polecam tego operatora. Internet za normalne pieniadze, mozliwosc...
~Weismann
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim :) Uczciwy i sumienny dostawca, zawsze pomocny i dostepny o...
~Mysia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Po co szukać u innych jak można w GreenLan :) wątek zamknięty Dopiero znalazłem możliwość wystawienia oceny i jest to ocena bardzo...
~Krzych
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

działa jak należy wątek zamknięty Możliwość umowy bez zobowiązań (z miesięcznym wypowiedzeniem), internet...
~pianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

Naprawde niezły internet wątek zamknięty Naprawdę jestem zadowolony, mała sieć a cieszy, polecam.
~Mirek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2007

I pięknie :) wątek zamknięty Jestem klientką tej sieci krótko ale już jestem bardzo zadowolona z jej...
~Kama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 czerwca 2009

Moja opinia wątek zamknięty Po przejściach , internet wreszcie znormalniał. Operator chce wszelkie uwagi...
~Janusz Pisarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

25

wątków

do góry