Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AR - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre. Jedna z lepszych knajp, w której byłam. Obsługa...
~AR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Jest prawie znakomicie, ALE... wątek zamknięty Nie może być tak, że otwiera się knajpę na pół gwizdka. Quesadilla i buritto...
~Rotor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

smacznie ale drogo wątek zamknięty jedzenie w miarę spoko, bez szału, obsługa też ok. Co do menu jest nawet...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Żenada wątek zamknięty Po co w menu jest taco skoro nigdy nie jest dostępne? tak samo nachosy....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Nie trzymanie się kolejności zamówień wątek zamknięty Przy foodtrucku czekałem ok pół godziny na zamówienie bo wręczali zamówienia...
~Kuva
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2018

Pycha wątek zamknięty Byłam kilka razy. Wszystko pyszne. Wysoka jakość produktów, sos z mango...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

pycha miejsce wreszcie w Trójmieście wątek zamknięty Dotąd na dobre meksykańskie przysmaki, trzeba było jechać do Warszawy, teraz...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Super! wątek zamknięty Na razie próbowaliśmy quasadilla chorizo i vege i były mega smaczne, do tego...
~rob
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Najlepszy Meksyk w Trójmieście wątek zamknięty Kto by pomyślał, że chłopaki z Hemp Gru poza muzycznym, objawią prawdziwy...
~Gdanszczanin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Średnio wątek zamknięty Średnio. Mega wysokie ceny w porównaniu do konkurencji, raczej nie wrócę.
~adamora@o2.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry