Gromar Energy

Fotowoltaika

Gdańsk, Piwna 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mgr arch. Alicja Wolańska - ocena nowy temat Minęło już prawie dwa miesiące od chwili zakończenia, trzy etapowej...
~mgr arch. Alicja Wolańska
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 22 marca 2024

Witold - ocena nowy temat Jedyna firma z kilkunastu która wykonała montaż paneli i magazynu po...
~Witold
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Waldemar Chwaszczyno - ocena Porównałem kilka lokalnych firm z okolicy Trójmiasta i wybrałem najlepszą...
~Waldemar Chwaszczyno
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Iwona Tuchom - opinia wątek zamknięty Firma bardzo profesjonalna, fachowa obsługa techniczna oraz pomoc przy...
~Iwona Tuchom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Daniel Worytkiewicz - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Gromar Energy. Sprawna i terminowa...
~Daniel Worytkiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Na podstawie opinii zawartych w internecie, uzyskałem oferty i spotkałem się...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Grażyna i Krzysztof - opinia wątek zamknięty Przed zakupem instalacji fotowoltaicznej spotkaliśmy się z przedstawicielami...
~Grażyna i Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

Adam S Tuchom - opinia wątek zamknięty Bardzo słowni i solidni ludzie tworzący solidny team. Bardzo szybka...
~Adam S Tuchom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Jarosław Bajsicki - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam montaż instalacji fotowoltaicznej przez firmę Gromar-Energy....
~Jarosław Bajsicki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Klient 2020 - opinia wątek zamknięty Mija rok od budowy instalacji na moim dachu. Jestem bardzo zadowolony z...
~Klient 2020
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Agnieszka B - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Gromar Energy.Pełne wsparcie i zaangażowanie od...
~Agnieszka B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Piotr Fijałkowski - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Obsługa na wysokim poziomie,...
~Piotr Fijałkowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Firma zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Obsluga na wysokim poziomie -...
~Robert
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Tadeusz Sikorski - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Indywidualne podejście do Klienta....
~Tadeusz Sikorski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu firmę Gromar Energy! Profesjonalizm w pełnym wydaniu- jakość...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie,terminowo ,bez żadnych problemów bardzo polecam.
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Tomasz i Ewa Nowak - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą. Bardzo dobry kontakt z...
~Tomasz i Ewa Nowak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywne wrażenie. Od samego poczatku dobry kontakt. Fachowa porada,...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Wysoka wiedza merytoryczna, doświadczona ekipa montażowa (szybki i sprawny...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

MG - opinia wątek zamknięty Firma godna zaufania. Bardzo dobry kontakt z doradcą i ekipą monterów....
~MG
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry