Gromniccy Stomatologia

Stomatolodzy

Gdańsk, Przytulna 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Serdecznie polecam! Zadowolony Pacjent
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 marca 2024

Kachna - opinia Polecam, jestem bardzo zadowolona!!
~Kachna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Iwona wątek zamknięty Wspaniali lekarze. Profesjonalnie, delikatnie. Polecam
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Niby ok, ale.. wątek zamknięty Leczenie kanałowe, umawiamy się na określoną kwotę. Po opłaceniu całości na...
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam, trafiłam z opolecenia koleżanki,profesjonalne i bardzo miłe...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Polecam wątek zamknięty Po wizycie w gabinecie u Państwa Gromnickich, wizyty u stomatologa przestały...
~Michał B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam! Jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych. Bardzo profesjonalne i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

I recommend wątek zamknięty I recommend this clinic , very professional and very friendly...
~Sit
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Zadowolona pacjentka :) wątek zamknięty Od stresowały mnie wizyty u dentysty, ale po wizycie u Pani Gromnickiej wiem,...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Wraz z mężem jesteśmy od roku pacjentami dr Gromnickiej. Gabinet...
~EMS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet.Pierwszy raz w życiu poddałam sie leczeniu zęba bez...
~Mieszkanka ul. Przytulnej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, Serdecznie polecam ten gabinet!!
~Zadowolony Pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Szczerze polecam!!!! wątek zamknięty W życiu nie widziałem żeby ktoś miał takie wspaniałe podejście do dzieci.Ja...
~P.T
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Byłam pacjentką zarówno Dr Karoliny jak i Dr Michała, i z czystym sumieniem...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Gromniccy wątek zamknięty Jestem zadowoloną pacjentką, także mój mąż i córka podzielają moją opinię....
~pacjentka z przytulnej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Świetny człowiek i lekarz. Podejście do pacjenta, jakiego można oczekiwać po...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Zadowolony Pacjent wątek zamknięty Polecam ten gabinet, bardzo sympatyczna obsluga, profesjonalne podejscie do...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Miałem pilny wyjazd zagraniczny a pech chcial ze zlamalem jedynkę górną. Dr...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry