Grosz

Sklepy ogólnospożywcze

Gdańsk, Sztormowa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J - ocena Nie odkryję Ameryki pisząc, że jest to sklep, którego grupa docelowa to...
~J
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Zdzisłąw - ocena sklep który staje na krawędzi chamstwa, nieprzyjaznej dla klienta atmosfery,...
~Zdzisłąw
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Mmmmmm - ocena Bardzo niemiła ekspedientka na wędlinach ,strażą w jasnych włosach ,często...
~Mmmmmm
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Elisiv - opinia Sklep nie najgorzej wyposażony, ale ceny są kosmiczne w porównaniu do innych...
~Elisiv
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Zenon - opinia Fajny sklep z przystępnymi cenami.
~Zenon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

tita - opinia wątek zamknięty Korzystam prawie co dzień. Bardzo miła obsługa
~tita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep w trójmieście!!! Bardzo dobre ceny i przede wszystkim miła...
~Zofia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Problem z wejściem wątek zamknięty Zgadzam się z przedmówcą. Sklep nie spełnia standardów dla osób...
~Klient
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2018

Grosz wątek zamknięty Zgadzam się z mieszkańcem Żabianki. W sklepie śmierdzi i nie wiem czy to...
~Maria
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2018

Dobry sklep osiedlowy wątek zamknięty Od kilku lat po powrocie z zagranicy (mam porównanie) codziennie robię zakupy...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Tragedia wątek zamknięty Mięso tragicznej jakości. Kupiłam 3 ćwiartki. Ćwiartki były w ogóle...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Grosz - czy sklep przyjazny dla wszystkich? wątek zamknięty Sklep spełnia moje oczekiwania sklepu osiedlowego. Natomiast nie do przyjęcia...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Polecam wątek zamknięty Pyszny chleb, świeże mięso i wędliny. Bardzo dobrze zaopatrzenie w garmazerii...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Jak ten sklep może dalej istnieć? wątek zamknięty Nie rozumiem jak sklep GROSZ może dalej istnieć. Nieremontowany od 30 lat, z...
~Mieszkaniec Żabianki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry