GROT

Pielęgnacja zwierząt Kursy zawodowe

Gdynia, Narcyzowa 1A/21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rokset Oksana k. ukraina - ocena nowy temat Щиро вдячна пану Z.L..за терпіння і витривалість навчальних пригод. Завдяки...
~Rokset Oksana k. ukraina
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Rokset Oksana k. ukraina - ocena nowy temat Щиро вдячна пану Z.L..за терпіння і витривалість навчальних пригод. Завдяки...
~Rokset Oksana k. ukraina
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Roksana - ocena nowy temat Ceрдечно дякую за науку.Завдяки Вам ,маю можливість з натхненням займатися...
~Roksana
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Kasia - ocena nowy temat Hej wszystkim. Jestem świeżo po kursie u Pana Zbyszka, którego z całego serca...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Joanna - ocena Wiele lat temu zrobiłam indywidualny kurs dla rasy, którą posiadam. Do dziś...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Ania M. - ocena Wspanialy czlowiek I nauczyciel.caly tydzien szkolenia we wspanialej...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Asia - ocena Polecam serdecznie. Pozdrawiamy z Poznania essagroomer.pl
~Asia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Alicja - opinia Bardzo profesjonalne szkolenie, w miłej atmosferze. Rzeczowo przekazana...
~Alicja
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Edyta - opinia Profesjonalizm, zaangażowanie, pasja do zawodu, doświadczenie zawodowe,...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Karolina Daniłowicz - opinia Serdecznie polecam kurs u Pana Zbyszka. Ogrom wiedzy, dużo praktyki i przede...
~Karolina Daniłowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2023

Natalia - opinia Serdecznie polecam kurs u Pana Zbyszka. Ogrom zdobytej wiedzy i umiejętności,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Ania BS - opinia Ukończyłam kurs u Pana Zbyszka jestem mega zadowolona cudowny człowiek z...
~Ania BS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Monika Kulkowska - opinia Jestem po kursie u Pana Zbyszka. Był to dla mnie cudowny tydzień. Pan Zbyszek...
~Monika Kulkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Kasia - opinia Brałam udział w kursie u Pana Zbyszka w styczniu 2023 roku. Pomimo wielkiej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Magdalena Kostecka - opinia Polecam zarowno wizyte pielegnacyjna z psiakiem , jak i kurs u Pana Zbyszka...
~Magdalena Kostecka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Teresa W - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam kurs u Pana Zbyszka. Zaczynając kurs byłam pełna obaw,...
~Teresa W
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Małgosia O - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłam w kursie warto było. Szczerze polecam. Doświadczenie poparte...
~Małgosia O
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

M. G - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam szkolenie u Pana Zbyszka. Pełen profesjonalizm i...
~M. G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Szkolenie u pana Zbigniewa Lenarcika ukończyłam w maju...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, kurs przeszłam w tym roku, bardzo profesjonalnie...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry