Odpowiadasz na:

Groźne psy !

Wczoraj miałem okazję wybrać się z dziećmi na sanki i dwa razy musieliśmy uciekać przed panskimi luźno biegajacymi psami przed podworkiem bez ogrodzenia, psy bez obroży i bardzo groźne. Na ulicy... rozwiń

Wczoraj miałem okazję wybrać się z dziećmi na sanki i dwa razy musieliśmy uciekać przed panskimi luźno biegajacymi psami przed podworkiem bez ogrodzenia, psy bez obroży i bardzo groźne. Na ulicy majora bojana od strony koleczkowa 2 rottwailrey i koło boiska w Bojanie chyba owczarek lub coś takiego ! Po pierwsze uważajcie na dzieci żeby ich samych nie puszczać po drugie czy ktoś zna ten temat i już interweniował ?

zobacz wątek
9 lat temu
~Anonim

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry