Grupa Detektywistyczna

Agencje detektywistyczne

Gdańsk, Franciszka Hynka 6/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafik - ocena nowy temat Konkretna robota !!! Dzięki
~Rafik
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Daria - opinia Mój bratanek wyjechał do Danii. Długo nie miałam z nim kontaktu, reszta...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Grażyna B. - opinia Pan Wojciech Koszczyński posiada intuicję i profesjonalizm prawdziwego...
~Grażyna B.
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

Jan - opinia wątek zamknięty Zazwyczaj nie wystawiam pozytywnych opinii, bo produkty lub usługi są takie...
~Jan
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Potrzebowałam wykonania zlecenia na cito. Z uwagi na poufność - jak trafnie...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Bardzo porządna i solidna firma. Szeroki wybór usług. Polecam serdecznie
~Jakub
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

K - opinia wątek zamknięty Byłam przekonana, ze moj mąż mnie zdradza. Nie mialam tylko dowodów, których...
~K
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Mateusz R. - opinia wątek zamknięty Grupa detektywistyczna pomogła nam odszukać składniki majątku naszego...
~Mateusz R.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Radek z Kościerzyny - opinia wątek zamknięty Robią dobrą robotę za bardzo konkurencyjną cenę. Polecam
~Radek z Kościerzyny
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Skutecznie zdobyli dla mnie dowody. Pan Piotr bardzo profesjonalny. Śmiało...
~Marta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Pomogli mi zebrać dowody rozwodowe, z którymi inny detektyw sobie nie...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Solidna firma. Przyjaźnie nastawieni do klienta. Zebrali porządne dowody na...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Raf - opinia wątek zamknięty Profesjonalni, rzetelni , znający się na swojej pracy, śmiało polecam.
~Raf
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Dobra firma wątek zamknięty Jestem zadowolony z ich usług. Skutecznie znaleźli człowieka, który ukrywał...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Profesjonaliści wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Mina mojego męża, podczas rozmowy z prawnikiem -...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Bardzo mi pomogli wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i profesjonalizm, jakimi...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

skuteczni wątek zamknięty Strasznie się bałam zadzwonić. Okazało się, że niepotrzebnie. Ludzie z klasą....
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

ocena w kategorii: Agencje Detektywistyczne wątek zamknięty ogromne kompetencje pracowników, ich niezwykła kultura osobista, uwaga...
~Jolanta Walkiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

pomoc wątek zamknięty spotkała mnie bardzo przykra ale i dość powszechna niestety rzecz czyli...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Super! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - niezwykle skuteczni, sprawa wydawała się ciężka, ale...
~Letka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry