Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr W - opinia wątek zamknięty Przez kilka lat zostawiałem 2 auta na drobne naprawy, przeglądy okresowe,...
~Piotr W
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Nie polecam !!! wątek zamknięty Subaru Forester za wielkiego wyboru to u nich chyba nie ma . naprawiono...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Polecam wątek zamknięty Nie ma co mówić, ale to najlepszy warsztat w mieście. Tylko do nich jeżdżę i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Nareszcie wątek zamknięty Nareszcie znalazłem odpowiedni warsztat. W serwisie Nissana ceny kosmiczne, a...
~misiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Szybko i dobrze wątek zamknięty Dobry warsztat - szybko wykonana robota blacharsko-lakiernicza (przednie...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Zaskoczenie... ale miłe wątek zamknięty Przyznam, że przy wejściu trochę bałem się o ceny, ponieważ recepcja...
~Andrzej Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Janisz rządzi!!! wątek zamknięty Właśnie odebrałem moją Mazdeczkę i postanawiam, że od dzisiaj to jest mój...
~Wojtek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Pełna profeska wątek zamknięty szybko spranie i profesionalnie
~internauta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

REWELACJA!!!!!! wątek zamknięty Usługa wykonana w piekielnie szybkim terminie, samochód zrobiony bardzo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Usluga wątek zamknięty Usługi blacharsko-lakiernicza zostala wykonana bardzo profesjonalnie , nie...
~Jozef Dreszler
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Rzetelnie i miło wątek zamknięty Uważam, iż serwis podchodzi do klienta uczciwie. ASO wysłało do mnie...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

B.dobrze wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Plus za: za telefony z informacją na temat etapu...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

naprawa blacharska , serwis klimatyzacji , test komputerowy wątek zamknięty wymiana elementow nadwozia , lakierowanie , serwis klimatyzacji , przegląd ,...
~darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Byłem dwa razy i za każdym razem rozczarowanie wątek zamknięty Jak w temacie. Byłem dwa razy w tym warsztacie i oprócz miłego wrażenia...
~Pat
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2012

dość dobrze wątek zamknięty problemy z kontaktem z osobami naprawiającymi szkodę
~markus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Ola - opinia wątek zamknięty ABSOLUTNA REWELACJA !!!! Naprawiałam szkode bezgotowkowo. Wysoka jakość...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Jest dobrze wątek zamknięty Od lat naprawiam tam kolejne samochody. Nigdy nie było poważnej wpadki. Jak...
~Ryba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

zachwycona wątek zamknięty REWELACYJNA jakość obsługi! Naprawiałam szkode bezgotowkowo. Wszystko odbyło...
~Jadźka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Wykonywałem przegląd 6 letniego samochodu, połączony z wymianą rozrządu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Nie jestem zadowolony wątek zamknięty Byłem u Janisza z usterką po drobnej kolizji. Naprawa miała być bezgotówkowa,...
~Rafalq
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

36

wątków

do góry