Widok

Gry planszowe

Witam, czy może są wśród Was osoby będące miłośnikami gier planszowych? Jeżeli tak to jakie gry lubicie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kiedyś grałem 4 dni pod rząd w Piratów z Karaibów

było rewelacyjnie, choć wgrywać się w o musiałem z 2-3 godziny. Ostatnio odkryłem Munchkina - mam wersję rozbudowaną, z kilkoma dodatkami, co pozwala rozegrać czterem osobom całą partię (ok, 1,5 h) bez ryzyka wyciągnięcia tych samych kart. Z gier typu Monopoly (kiedyś także Eurobiznes) najbardziej chyba lubię starą polską Fortunę z filtrami Lindleya i Dworcem Petersburskim ;-) Jeśli chodzi o scrabble to polecam szybką wersję podróżną, w którą się gra na czas i na małej planszy (o ile dobrze pamiętam - grałem w to z trzy lata temu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam "Battlestar Galactica The Board Game" , "Wsiąść do Pociągu: Europa"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
scrabble, tryk-trak, jenga, szachy, monopoly ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbardziej lubię gry strategiczne typu: Starcraft, Shogun, Twilight Imperium, choć w każdy rodzaj chętnie zagram jak jest z kim ;)

A Ty jakie gry lubisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry