Grycan

Lodziarnie

Sopot, Powstańców Warszawy 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Batbara - ocena Gdańsk Długą mam niesmak po lodach tiramisu w pucharki położone trzy...
~Batbara
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Jesli ktos dba o zdrowie i lubi produkty ktore maja smak, NIE polecam wątek zamknięty Chodz wydawaloby sie ze to desery i z zalozenia nie sa niskokaloryczne to...
~PiotrW
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Lokal bez toalety wątek zamknięty Niestety, ani miła obsługa, ani dobra kawa nie spowodują mojego powrotu do...
~Ili
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Brak toalety dla klientów wątek zamknięty W lokalu nie ma toalety dla klientów. W dzień mojej wizyty obsługa składała...
~Hipolit
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

brak toalety wątek zamknięty W dniu 14.12.2014 byłam w kawiarni Grycan na kawie i lodach .Jakie było moje...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Polecam: wątek zamknięty Lodziarnia Grycan jest najlepszą lodziarnią w Sopocie . Zawsze chętnie...
~Olka1234
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

klimat w kawiarni w Sopocie wątek zamknięty Jestem mieszkańcem Sopotu i mam do dyspozycji cała bazę gastronomiczną...
~Witold Zaborniak ul.Oskara kolbe
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w punkcie w Sopocie, a na szczególne wyróżnienie...
~Da_wid2606
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2010

Bardzo miła obsługa wątek zamknięty Była miła atmosfera, bardzo sympatyczna pani kierownik Monika ;] lody i kawa...
~kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

NAJMNIEJSZE GAŁKI NA SWIECIE wątek zamknięty Takiej lodziarni jeszcze w zyciu nie spotkałem to co dostałem za 2zł to...
~Rafal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry