Widok

Gryf Zukowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam !!!!
czy ktos moglby mi powiedziec cos na temat Gryfu w Zukowie, zarezerwowawlam tam 2 sierpnia 2008r ale w sumie nic nie wiem o tym miejscu tylko tyle ze jest w Zukowie, bede wdzieczna za kazda informacje, pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnóstwo jedzenia, sprawna obsługa... Od lat tam są wesela co tydzień w kilku salach, więc mają wprawę.

Typowy lokal weselny. Bez zachwytów, ale też nikt nie narzeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też tam byłam zobaczyć, ale zrezygnowałam bo nie bardzo podobał mi się wyglad, jakby komunistycznie tam, mało efektowne sale, ale jak ustroicie to na pewno bedzie ładnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włascicielem restauracji gryf jest ten sam facet, który ma orchidee
jedzonko jest tak samo dobre, obsługa rownież
minusem jest fakt, ze "toalety" są na dole,jakby w piwnicy
ale sala ogólnie ma dobra opinie, my zdecydowalismy sie na orchidee
ale z innych względów...

[url=http://www.suwaczek.pl/]image
sprzedam La sposę Gaula (rozmiar 36/38, wzrost 160 + obcas)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jakich względów można wiedzieć????!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate84 napisał(a):

> Z jakich względów można wiedzieć????!

1)W gryfie najczesciej byliśmy na stypach i dlatego tak nam sie malo radosnie kojarzy....
2)Chcieliśmy aby ze względu na różnych gości, wszystko było na równej powieszchni (toalety itp. najlepiej jak najmniejsza ilośc schodów)
3)zależało nam na tym aby przy restauracji, był ogródek (lub coś takiego)
a przede wszystkim aby nie było zaraz przy wejściu ruchliwej ulicy
4)pokoje dla gosci w tym samym miejscu, co sala weselna
5)zależało nam również aby w lokalu nie było jeszcze innych wesel jednocześnie


jednak polecam gryf, bo jak wczesniej wspomnialam jedzonko i obsługa taka sama jak w orchideii.

[url=http://www.suwaczek.pl/]image
sprzedam La sposę Gaula (rozmiar 36/38, wzrost 160 + obcas)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) rozumiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na dwóch weselach i dobre wrażenie na mnie zrobia ta sala. Jedzonko smaczne, obsuga miła. Minusem jest mała przestrzeń do tańczenia, przynajmniej w mojej rodzinie gdzie wszyscy się bawią, więc kiedy jest średnio 40-50 osób na parkiecie to może być problem. Ogólnie jest ok i licz na to, że będą goście się wymieniać na weselach :). Taras też się sprawdza, szczególnie w lato.

NO i fajnie blisko jest z kościółka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również mam wesele w gryfie i nie zamieniłabym tej retauracji na żdna inną, ponieważ ceny sa przystępne, jedzenia jest mnóstwo i jest bardzo smaczne, a co do parkietu może nie jest za duzy ale przecież wszyscy goście nie tańczą jednocześnie i wiem na pewno, że nikt nie wyjdzie z wesela głodny, a wystroj komunistyczny hmmmmmmmmmmmmmm, pare dobrych pomysłów a sala bedzie wyglądac super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka lat temu byłam w Gryfie na ślubie kuzynki, rzeczywiście jedzenie jest smaczne i każdy może się najeść, obsługa jest miła i sprawna, jeżeli nie przeszkadza Wam ruchliwa ulica tuż obok i to, że w tym samym czasie możecie trafić na drugą imprezę w tym miejscu, to będziecie na pewno zadowoleni, ja wspominam wesele tam pozytywnie :)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo za wszystkie opisy :) dzisiaj bylismy w gryfie i chyba zrezygnujemy, gdz mozliwe ze tam sie pozmienialo bo nie zabardzo zgadza sie to wszytstko z waszymi opisami, no moze procz toalet, ruchliwej ulicy i komunistycznego wystroju sali :( pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sie nie zgadza nikito?
zmartwiłas mnie teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też ciekawa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny!!!!
mysmy zrezygnowali, w sumie tak ogolnie to mi sie nic tam nie podobalo..... oni otoczenie ani toalety ani ta ruchliwa ulica, sala rowniez mi sie nie spodobala, moze i mozna by ja ustroic i bedzie pieknie ale mnie sie i tak nie widzi a pozatym na zewnatrz jak i w srodku na sali specyficznie pachnialo......co do obslugi to nie moge sie wypowiadac gdyz jej nie znam ale wydawali sie milymi ludzmi:) pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikita a czy orientujesz sie czy sa jeszcze jakies wolne terminy w Gryfie na sobote w 2008?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak jest dokonca z sierpniem, podobno jest caly wolny ale nie wiem do konca czy to prawda a wrzesnien jest caly wolny, przynajmiej tak bylo pare dni temu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za odp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mozna wyprawic wesele w Gryfie na ok 100 osob?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna na 100 osob

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jednej sali nie pomiescic 100 osob, nie ma takiej opcji, chyba ze chcesz zajac miejsce na parkiecie a wtedy tance na drugiej sali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tez nam powiedzieli, na jednej siedzimy na drugiej tanczyny, a ja poszukiwalam jedej sali :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny! Czyli na ile osób maksymalnie mozna zrobic wesele w Gryfie zeby wszystko bylo na jednej sali? Podobno sa tam dwie sale, jedna wieksza druga mniejsza, tak? Jakie sa koszty za jedna osobe? Czy ktos tam mial wesele, lub byl na weselu? Jakie wrazenia? My planujemy wesele na ok 100 os. czy da rade na tyle osob? Prosze o szczegoły. Dzwonilam tam ale odebral jakis pan i szczerze mowiac byl bardzo malo komunikatywny. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej !!!
mi powiedzieli ze 100 osób to dla nich zaden problem, cen zadnych nie znam, gdyz poznac ich nie bylo mi dane :) , tyle co slyszalam ze ok. 120 zl ale wiem to ze slyszenia nie od wlascieli, jedzienia podobno rowniez jest duzo i podobno jest dobre, bylam tam kiedys na stypie..... sale mi sie za bardzo nie podobaly, ani jedna ani druga, polozenie tez mi sie nie podobalo, ani toalety, a pan z ktorym rozmawialm przez tel rowniez nie byl zbyt komunikatywny i odniosłam wrazenie ze bradzo sie spieszyl....., ale ja wchodze z zalozenia ze to ludzie tworza atmostere :)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bedę miała wesele w gryfie we wrześniu to mój trzeci zarezerwowany termin tam pierwszy odwołaliśmy jak nasza córka urodziła sie z cięzką wadą serca drugi jak mój przyszły teść zginął w wypadku samochodowym a teraz to juz na pewno nie odwołamy! nie odstrasza mnie że ulica jest blisko czy że toalety są piętro niżej wiem że mają dobre jedzenie to jest dla mnie bardzo ważne

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry