Widok

Gryf Zukowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam !!!!
czy ktos moglby mi powiedziec cos na temat Gryfu w Zukowie, zarezerwowawlam tam 2 sierpnia 2008r ale w sumie nic nie wiem o tym miejscu tylko tyle ze jest w Zukowie, bede wdzieczna za kazda informacje, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włascicielem restauracji gryf jest ten sam facet, który ma orchidee
jedzonko jest tak samo dobre, obsługa rownież
minusem jest fakt, ze "toalety" są na dole,jakby w piwnicy
ale sala ogólnie ma dobra opinie, my zdecydowalismy sie na orchidee
ale z innych względów...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też tam byłam zobaczyć, ale zrezygnowałam bo nie bardzo podobał mi się wyglad, jakby komunistycznie tam, mało efektowne sale, ale jak ustroicie to na pewno bedzie ładnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnóstwo jedzenia, sprawna obsługa... Od lat tam są wesela co tydzień w kilku salach, więc mają wprawę.

Typowy lokal weselny. Bez zachwytów, ale też nikt nie narzeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry