(18 lat temu) 17 października 2007 o 09:14
Włascicielem restauracji gryf jest ten sam facet, który ma orchidee
jedzonko jest tak samo dobre, obsługa rownież
minusem jest fakt, ze "toalety" są na dole,jakby w piwnicy
ale sala ogólnie ma dobra opinie, my zdecydowalismy sie na orchidee
ale z innych względów...
0
0