Wybrałem Pana Jerzego Wąsowskiego pracującego w zespole biura obrotu nieruchomościami polskie nieruchomości, z którego usług korzystałem przy sprzedaży domu. Pan Wąsowski okazał się bardzo miłym, spokojnym i opanowanym człowiekiem, o wysokiej kulturze osobistej. Również jako pośrednik zasługuje na pochwały. Jest bardzo zaangażowany, dyspozycyjny i punktualny. Doceniam stały i świetny kontakt /sms, mail, telefon/ zarówno ze mną jak i z kupującymi. Sprzedaż domu po znalezieniu nabywcy, przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Dokumenty przygotowane przez Pana Wąsowskiego były przejrzyste i rzetelne, zarówno umowa jak i protokół przekazania domu, w którym również uczestniczył. Chciałbym także podkreślić doskonałą organizację całego procesu sprzedaży, od wystawienia oferty, po spotkania z potencjalnymi nabywcami, zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów, umówienie notariusza, aż do przekazania kluczy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jerzym Wąsowskim i uważam, że to naprawdę godny polecenia, profesjonalny pośrednik. Nie zbyt często wystawiam w sieci komentarze, ale tym razem jestem bardzo zadowolony i chcę się podzielić tą opinią. Grzegorz J (50 lat)